http://ask.fm/account/questions pytamy

"KoxCraft"


#1 2013-12-21 13:49:19

WinSCP

Własciciel

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 604
Punktów :   

Podania

Witam wszystkich zainteresowanych dzisiejszym tematem jest jak mieć range na moim serwerze nie chodzi tu o rangi np vip,szlachcic lecz o range np kidmod a wiec tak aby dostać ta range musicie spelniać takie wymagania:
- więcej niż 14lat,
- znajomość pluginów,
- posiadanie skype,gg,
- grac na serwerze dłużej niż 3tyg,
- musisz byc milym dla graczy,
- posiadanie rangi sponsor przez wiecej niz 2 miesiace ma bardzo wielkie szanse na zamienieni jej w range KidMod lub inne .
Zgłoszenia prosze o pisanie w komentarzach
prosze o napisanie rangi o ktura sie staraci przypominam ze poczatkowa ranga to kidmod/budowniczy aby dostac admina musisz miec conajmniej kidmoda

Offline

 

#2 2013-12-25 00:16:58

Sulatanic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

mam 15lat dobrze ogarniam pluginy mam gg i skype narazie nie gramy 3tygodnie jestem miły dla graczy niemam rangi spnosor narazie Pozdrawiam. staram sie o range kidmod

Ostatnio edytowany przez Sulatanic (2013-12-25 00:22:06)

Offline

 

#3 2013-12-27 20:56:25

Nacpanytusek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-25
Posty: 4
Punktów :   -2 

Re: Podania

Hej oto moje drugie podanie tamtego nie zdążyłem dokończyć a wiec.
Jestem paweł mam 15 lat  w minecraft gram 3 lata plugin znam duzo większości mogę się nauczyć posiadam skypa moj nick na skypa to nacpanytusek jestem miły dla graczy i staram się sprowadzić graczy na serwer pozdrawiam nacpanytusek

Offline

 

#4 2013-12-29 19:12:43

Jamou

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podania

Chciałby złożyć podanie na rng up. Myślę, że zasłórzyłem, ponieważ dużo zrobiłem dla tego serwera, jestem dosyć ogarnięty jeśli chodzi i moje doświadczenia z niższą rng, i myśle że rng HeadAdmin, pozwoli odkryć mi nowe możliwości, a jeśli mam taki sam dostęp to będę miał satysfakcje z wyższego stanowiska.

Dzięki, pozdrawiam Jamou.

SERDECZNA TARCZA --->ROJOV13<---

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.ryl2.pun.pl www.ennorath.pun.pl www.gminanarew.pun.pl www.bleach-online.pun.pl